Často kladené dotazy

 1. Liší se zkušební verze zdarma od placené?

  Od samého začátku využíváte plnohodnotné funkce a můžete si tak naostro vyzkoušet všechny možnosti, které program nabízí. Při přechodu na placenou verzi tak nepoznáte žádnou změnu. :-)

 2. Jaké jsou možnosti platby za licenci?

  Program je napojen na platební bránu GoPay, která nabízí přes 50 platebních metod. Můžete tak využít platby kartou, bankovního převodu nebo dalších variant, které GoPay nabízí. Více zde:

  https://www.gopay.com/cs/platebni-metody.html

 3. Potřebuji fakturu do účetnictví. Jak ji dostanu?

  Fakturu samozřejmě budete mít neprodleně po připsání platby na náš účet v elektronické podobě k dispozici ke stažení v programu v sekci licence. 

  Pro fakturační potřeby je tedy nutné vyplnit při registraci nebo poté v nastavení profilu kompletní fakturační údaje, aby na faktuře byly všechny potřebné náležitosti.

 4. Co se stane s daty, když nestihnu licenci prodloužit včas?

  Data zůstanou zachována po dobu 12 měsíců od ukončení poslední licence. Do této doby můžete licenci kdykoliv prodloužit a pokračovat tak se svými daty.

 5. Jak dostanu poptávky/zakázky přímo do programu?

  Tohle je velmi jednoduché a jsou 2 možnosti.

  Jak na to najdete v sekci "Tipy a triky".

  1. V nastavení si vytvoříte poptávkový formulář, pro který se vygeneruje HTML kód. Ten si poté vložíte na vaše webové stránky (nebo požádáte vašeho programátora či správce webu...). A je hotovo! Program je propojený s vaším webem.

  Pokud by nebylo něco jasné, napište nám, společně najdeme řešení. 

  2. Další varianta je přidávání zakázek ručně. Tato možnost je dobrá v případě, že vám poptávky příjdou jinou cestou než z poptávkového formuláře (telefon, mail, Facebook..) nebo v případě, že si do přehledu zakázek chcete nahrát i již současné zakázky a udělat si v nich tak pořádek.

 6. Chci si události zakázek propojit s kalendářem v mobilu nebo počítači. Jde to?

  Ano, jde to pomocí funkce iCal, která je dostupná ke každé události. Stačí tak událost stáhnout do vašeho zařízení a propojit s kalendářem. 

  Jak na to? Odpověď najdete v sekci "Tipy a rady".

   

   

   

   

   

   

   

 7. Kde uvidí komunikaci můj klient?

  Každá zakázka má vygenerovanou unikátní stránku, na které váš klient uvidí veškeré informace o zakázce (stav, cenu, obsah balíčku, termín dodání, termín realizace, přílohy, poznámky...).

  Vedle těchto informací je i možnost společné konverzace mezi vámi a klientem. Takže bude mít vše na jednom místě.

  Jakmile odpovíte nebo změníte stav poptávky/zakázky, tak klientovi se odešle email, ve kterém bude mimo jiné tlačítko odkazující právě na tuto speciální stránku.

  Stránku si může uložit na plochu mobilního telefonu nebo do oblíbených záložek v počítači a jedním klikem tak bude mít o všem přehled.

 8. Kde můžu program používat?

  Program můžete používat vpodstatě kdekoliv. Stačí mít k dispozici PC, tablet nebo mobilní telefon a připojení k internetu (wi-fi nebo data), které je k dispozici prakticky na celém území ČR.