Spouštíme pro vás i firemní blog

Těšit se můžete na články o nejrůznějších tématech pro fotografy a kamaremany.

S programem pro vás současně spouštíme i Photo Video Client BLOG, kde budeme přidávat různé zajímavé články. 

Rádi bychom se věnovali aktuálním tématům ze života fotografů a kameramanů tak, aby oslovily každého z vás. V blogu najdete nejen postupné představení programu ale i to, co nového se v této online aplikaci objevilo. 

Připravte se tedy prosím na témata, která vás budou bavit. Jak to víme? Budou totiž právě o tom, co vás na vaší profesi baví nejvíc - práce s lidmi, podnikání, focení, natáčení videí a zkrátka vše ostatní, co k tomu patří!

Těšíme se, až si budete moct přečíst rady od ostatních profesionálů v tomto oboru a možná se i něčemu novému přiučit. 

Věříme, že pro vás bude skvělým relaxem i čtení inspirativních rozhovorů ze života i s některými kolegy, kteří Photo Video Client ke své práci využívají.

Nechceme vás ale zahltit články za každou cenu, proto jsme si slíbili, že se zaměříme hlavně na kvalitu než na kvantitu. Proto zde nečekejte každý den nový článek. To však neznamená, že bychom aktivně každý den nevymýšleli, co dalšího si pro vás připravíme.

Myslíte, že máte na srdci něco, co by mohlo být pro ostatní přínosné? Ozvěte se nám a pokud se domluvíme, zajistíme vám zde zdarma prostor pro váš příspěvek na našem blogu. Pokud budete mít nápad nebo zájem o nějaký článek, rádi si to poslechneme a uděláme vše pro to, abyste zde vždy našli to, co zde hledáte - aktuality, pozvánky na akce, rady, tipy, inspirace, rozhovory... 

Náš tým vám přeje příjemné počtení.